Shopping Cart

Jak to funguje?

Vyberte si v našem obchodě z široké nabídky heliem plněných balónků pro nejrůznější příležitosti, od narozeninových večírků po oslavy narození miminek. Pro snazší orientaci jsou balonky rozděleny do tří hlavních kategorií.

  • Balonky podle události

O jakou událost půjde? Bude váš speciální den oslava narozenin nebo hen party? Svatební den nebo výročí rodičů? Vyberte si ty pravé balonky podle konkrétní události.

  • Balonky podle příjemce

Vyberte ty pravé balonky podle toho, koho mají potěšit. Jde o chlapce nebo dívku? Jde o romantické překvapení pro přítele či přítelkyni?

  • Balonky podle témat

Kategorie pro všechny, kteří hledají specifické, tematické balonky. V této kategorii naleznete všechny druhy balonků a balónkových setů, od Disney princezen a jednorožců, po dinosaury či balonky s vesmírným motivem.

Balonky s osobním vzkazem

Balonky s osobním vzkazem jsou možností pro všechny, kteří chtějí balonkem vyjádřit konkrétní emoce či poselství. Při výběru jednoduše uvedete zprávu, kterou chcete na balonek umístit, a my pro vás vytvoříme balonek na míru. Berte, ale prosím na vědomí, že neneseme žádnou zodpovědnost za interpunkci a gramatiku. Zpráva na balonku bude přesně taková, jakou ji napíšete do objednávky. Výjimkou jsou jen velká písmena, která budou automaticky upravena na standardní text.

Doprava a dodání

Jak postupovat? Pokud jste si již vybrali ten pravý balonek, jednoduše přejděte k pokladně a vyberte datum doručení a adresu. A zbytek již nechte na nás! Balonky budou v našem skladě nachystané den před plánovaným doručením. Jakmile balonky opustí sklad, obdržíte údaje ke sledování zásilky od našeho dopravce, DPD kurýra. Balonky můžete čekat v den doručení přímo u vašich dveří, již připravené a napuštěné heliem, zabalené v bezpečném přepravním boxu. V případě, že vaše objednávka bude vícekusová, obdržíte číslo ke sledování každé zásilky zvlášť.

Aktuální doporučení

S ohledem na aktuální situaci v souvislosti s pandemii Covid-19 nemohou dopravní společnosti zaručit 100% jistotu dodání v konkrétní den. Doporučujeme zvolit den doručení jeden den před vaší plánovanou oslavou či večírkem.

 

K poskytování služeb využíváme cookies. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.

This site is registered on wpml.org as a development site.